skip to Main Content

Edita +370 613 98444 

Naujoviški lauko ir vidaus vazonai augalams patiks tiems, kurie mėgsta suderintas naujoves ir ekologiškumą. Jie pagaminti iš EPP (išplėsto polipropileno). Medžiaga atspari UV (ultravioletiniams spinduliams), tinkama 100% perdirbimui, nekenksminga sąlyčiui su maistu.

Skirtingai nuo kitų, mums įprastų vazonų, jie yra minkšti, nebijo nedidelių suspaudimų – net šąlant šlapiai žemei jis truputį prasiplečia ir neskyla, kaip moliniai ar keramikiniai vazonai. Elastinga medžiaga ir žiemą neįskils šąlant žemei vazone. Pučiant stipriems rudeniniams vėjams vazonas nebijo nukritimų ant šono. Sunku patikėti, kad nuverstas šis vazonas nesuduš, neįskils.. Minkšta apačia nebraižo plytelių, grindų.

Dėl savo lengvumo ir šiltumo jie ypač tinkami dielėms terasoms, ir balkonams pasigražinti… Didelis keturkampis vazonas 50x50x50 tinkamas net prie firmų įėjimo ir sveria tik1650g. Tuo tarpu keraminį tokių pat išmatavimų vazoną pakelti reikėtų nemažai vyriškos jėgos.

Šilta, porėta medžiaga saugo augalo šaknis nuo perkaitimo karštomis dienomis ir peršalimo žiemą. Daugelis augalų tiesiog nebijo nei karščio nei šalčio, jiems pakenkia staigūs temperatūrų svyravimai. Būdama gera izoliacine medžiaga, neleidžia staiga įkaisti ar atšalti augalo šaknims ir vazono žemei. Visi įkaitimo ir užšąlimo procesai smarkiai sulėtinami, tuo pagerinamos sąlygos augalų šaknims ištverti temperatūrinius šuolius.Tai labai padeda augalams sėkmingai peržiemoti.

Vazonai neturi apačioje sklylių. Reikalui esant galima pačiam jas pasidaryti. Šiltuosius vazonus drąsiai galime dėti jautrių paviršių, jie neturi ambrazyvo. Sklylės nereikalingos jeigu vazonas stovės po stogeliu ar kambarį kur vandens kiekį reguliuos pati šeimininkė. Bet jeigu vazonas stovės atviroje vietoje, kur lietus gali prilyti – skyles padaryti būtina.

Šio gamintojo vazonai turi vieno modelio 3 ar 4 dydžius. Tai ypač smagu, nes galime kurti nenuobodžias kompozicijas ne tik su augalais, bet ir su vazonais. Toks vazonų derinimas būdas ypač pravers turintiems modernius šiuolaikiškus būstus.

Svarbiausia, kad vazonai gaminami labai šiuolaikiškų  formų modeliai –pailgos formos “Stačiakampiai” – galima suformuoti sienelę ant terasos ir pasislėpti nuo kaimynų, “Keturkampiai” tai kūbai net 4 dydžių ir mums įprasti – apvalūs ar vazos formos. Įdomi naujiena yra ta, kad prie pasirinktų vazonų galima prisiderinti iš tos pačios medžiagos pagamintus lovelius  su specialiais kabliais.

Šie vazonai ypač tinka įsirengti mini daržiukus nedidelėse erdvėse. Šalia vazonuose augančių dekoratyvinių augalų gali įsikurti tokio pat dizaino vazonas su kvepiančiais prieskoniais.

Na ir jeigu prie namo dizaino jums netinka spalva ar tekstūra šiuos vazonus galima naudoti kaip įdėklus į turimus stacionarius vazonus, kurie atliks apšiltinimo funkciją.

Tačiau vazonai stebuklų nepadarys… norėčiau paminėti, kad augalas vazone visiškai yra priklausomas nuo jūsų… kiek palaistysit ar patręšit, kaip dažnai tai darysit – taip ir atrodys augaliukas… juk žemėje yra ribotas kiekis maisto medžiagų..

Vazonai gaminami Olandijoje:
• Nekenksmingi aplinkai
• Atsparūs karščiui +50 °C
• Atsparūs šalčiui -50 °C
• Netoksiška medžiaga vaikams
• Tinka sąlyčiui su maistu
• 100% perdirbamas
• Medžiaga atspari UV
• Turi geras izoliacines sąvybes, saugo nuo karščio ir šalčio.
• Nebraižo grindų

Vazonus galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.ruta-meta.lt

Galimas siuntimas į kitus Lietuvos miestus.

Back To Top